כאן תוכלו לעיין בפוסטים אקטואליים בנושא תכנון פיננסי אישי, תכנון פנסיוני אישי, אסטרטגיית השקעה לטווח הארוך ועוד

חיפוש

פטור מאחריות

כל המוצג באתר זה הוא למטרות מידע בלבד. המידע המוצג אינו מתיימר להיות מקיף, אינו שלם, אינו מכיל גילויים חשובים או סיכונים הקשורים בהשקעות וכפוף לשינויים ללא הודעה מראש. המחבר אינו אחראי לדיוק או לשלמות או לחוסר הדיוק או השלמות של המידע המוצג. המחבר לא בדק או וידא מידע שהתקבל מצד שלישי שהוא עשוי להסתמך עליו. המידע אינו לוקח בחשבון מטרות השקעה ספציפיות או מצבים כלכליים ספציפיים של אדם כזה או אחר או ארגון כזה או אחר. המחבר אינו משמש כיועץ השקעות ואינו מנהל תיקים ואינו מציג את המידע בתור שידול או השפעה או בקשה או הצעה לקנות או למכור או להחזיק את ניירות ערך. אין לראות במידע באתר הצעה או שידול לקנות או למכור או להחזיק כל ניירות ערך. המחבר אינו אחראי בשום אופן לתוכן המידע, השמטות במידע, אי דיוקים, טעויות כאלה או אחרות. על כל משקיע להשלים בדיקה משלו  לפני ביצוע השקעה, על הקורא לבדוק השקעה בעצמו או עם איש מקצוע ולוודא שההשקעה  מתאימה עבורו.

כל הפועל עקב מידע שקרא באתר זה ללא ייעוץ מתאים, עושה זאת על דעתו האישית בלבד ונושא באחריות הבלעדית למעשיו, המחבר לא יהא אחראי לפעולה שנעשתה בין אם עקב המידע הכתוב באתר ובין אם לא.

פרטיות

הפרטיות של המבקרים באתר חשובה לי מאוד ולכן אין האתר אוסף או שומר נתונים כלשהם של הגולשים באתר. יחד עם זאת האתר כולל היפר-קישורים לאתרים חיצוניים של צד שלישי האוספים מידע אנונימי על התנועה והפעילות באתר או מידע אישי אשר נמסר על ידי הגולשים באתר מרצון. אין לי כל שליטה או אחריות למדיניות ופרקטיקות של צדדים שלישיים לגבי  שמירת הנתונים הכלליים הנאספים מהאתר.